Architecten West-Vlaanderen: regio Roeselare

Architectenburo bvba Vanlerberghe Renaat
Kleine Weg 26 - 8800 Roeselare - Tel: 051 24 35 90 - 0477 41 86 63 - Fax: 051 24 35 90
E-mail: arch.renaat@pandora.be

Archium Architectuurbureau Bvba
Pantserstraat 30 bus 1 - 8800 Roeselare - Tel: 051 77 03 35 - 0475 45 34 66 - Fax: 051 77 81 53
E-mail: info@archium.be - Website: ww.archium.be

BAU Architectenbureau B&C Coussée
Handelsstraat 78 bus 1 - 8800 Roeselare - Tel: 051 26 11 70 - Fax: 051 26 11 71
E-mail: mail@baucoussee.be - Website: www.baucoussee.be

Buro II bvba
Hoogleedsesteenweg 415 - 8800 Roeselare - Tel: 051 21 11 05 - Fax: 051 22 46 74
E-mail: info@buro2.be - Website: www.buro2.be

bvba Architectenbureau 3 architecten
Mandellaan 307 - 8800 Roeselare - Fax: 051 69 61 82
E-mail: info@3architecten.eu - Website: www.3architecten.be

Ir-arch. B. Vauterin mba
Godshuislaan 24 - 8800 Roeselare - Tel: 051 26 40 15 - Fax: 051 26 40 11
E-mail: vauterin@pacer.be

Kerkhof Max
Moorseelsesteenweg 7A - 8800 Rumbeke - Tel: 051 20 66 98
E-mail: max@kerkhof.be

Plus Architecten
G. Gezellelaan 16 - 8800 Roeselare - Tel: 0495 50 96 33 - Fax: 051 69 00 24
E-mail: yves@plusarchitecten.be - Website: www.plusarchitecten.be

Architektenburo S.AR.IA.TA
Koolskampstraat 87 - 8810 Lichtervelde - Tel: 0496 80 23 24
E-mail: maaikevc@telenet.be

Ceenaeme en Neels
`S Gravenwinkelstraat 48 - 8820 Torhout - Tel: 050 21 45 35 - Fax: 050 21 25 86
E-mail: buro@ceenaeme-neels.be - Website: www.ceenaeme-neels.be

Devolder Kris
Kortemarkstraat 30 - 8820 Torhout - Tel: 050 21 75 27 - Fax: 050 22 10 12
E-mail: kris.devolder@skynet.be

Architectenbureau ir. Guido Soenen
Kleine Noordstraat 40e - 8830 Hooglede - Tel: 051 21 14 90 - Fax: 051 21 14 90
E-mail: Guido.Soenen@advalvas.be

De Mazière Hans
Veldstraat 11 - 8830 Hooglede - Tel: 051 24 38 73

A.R.T. Studio - Architecten Remen en Tytgat
Roeselaarsestraat 177 - 8850 Ardooie - Tel: 051 20 03 26 - Fax: 051 20 45 06
E-mail: A.R.T.Studio@skynet.be

D’Hooghe - Spruytte interieur en architectuur
Kortrijksestraat 7 - 8850 Ardooie - Tel: 051 74 46 67 - Fax: 051 74 62 42
E-mail: info@dhooghe-spruytte.be - Website: www.dhooghe-spruytte.be

Copyright B-scene - Alle rechten voorbehouden © 2017 Disclaimer - Adverteren ?