Architecten West-Vlaanderen: regio Brugge, Sint-Andries

Verté Paul
Niklaas Desparsstraat 17 - 8000 Brugge - Tel: 050 31 67 27 - 0485 39 10 71 - Fax: 050 31 24 20
E-mail: paul_verte@hotmail.com

Bouckhout Els
Velodroomstraat 116 - 8200 Sint-Michiels-Brugge - Tel: 050 67 03 37 - Fax: 050 67 03 37
E-mail: els.bouckhout@pandora.be

Bureau voor Architectuur
Vaartdijkstraat 78a - 8200 Brugge - Tel: 050 39 45 95 - Fax: 050 39 41 90
E-mail: info@architectuur.com - Website: www.architectuur.com

BuroBlomme
Zandstraat 290 - 8200 Brugge - Tel: 0473 29 72 62
E-mail: info@buroblomme.be - Website: www.buroblomme.be

Bvba NIVO 21
Kooidreef 2 - 8200 Brugge - Tel: 050 24 07 47 - Fax: 050 24 07 48
E-mail: info@nivo21.be - Website: www.nivo21.be

Groep III architecten
Zeepziederijstraat 8 - 8200 Brugge - Tel: 050 67 33 96  - Fax: 050 67 33 98
E-mail: info@groep3.be - Website: www.groep3.be

Ingenieur Vyncke Herwig Ingenium Nv
Nieuwe Sint-Annadreef 23 - 8200 Brugge - Tel: 050 40 45 30 - Fax: 050 40 45 34
E-mail: info@ingenium.be - Website: www.ingenium.be

Jonckheere Pol Ir. Arch.
Koniging Astridlaan 134/5 - 8200 Brugge - Tel: 050 40 40 80 - 0475 34 68 90 - Fax: 050 40 40 85
E-mail: architectuur@jonckheere-sb.be

KOTHOA - Hondekyn architecten
Sint-Baafsstraat 43 - 8200 Brugge - Tel: 050 39 23 52
E-mail: info@kothoa.be - Website: www.kothoa.be

Ossieur Simon Ir. arch.
Ontmijnerslaan 37 - 8200 Sint-Andries - Tel: 0494 33 82 67
E-mail: simon.ossieur@telenet.be - Website: www.simonossieur.be

Vandenbogaerde Luc
Torhoutsesteenweg 60 - 8200 Sint-Andries Brugge - Tel: 050 394 494 - 0477 66 32 55 - Fax: 050 394 494
E-mail: luc.vandenbogaerde@skynet.be

Verdonck Nathalie
Veldstraat 27 - 8200 Sint-Michiels - Tel: 050 39 25 23 - Fax: 050 39 29 25
E-mail: verdonck@bccbrugge.com

Verwichte Sofie Ir. Architect
Witte Beerstraat 10 - 8200 St.- Andries - Tel: 0486 84 94 05
E-mail: sofie.verwichte@skynet.be - Website: www.energie-architectuur.be

Copyright B-scene - Alle rechten voorbehouden © 2017 Disclaimer - Adverteren ?