Architecten Vlaams Brabant: regio Vilvoorde

Archiburo BVBA
Martelarenstraat 27 - 1800 Vilvoorde - Tel: 02 251 00 84 - 0495 384 984 - Fax: 02 253 55 91
E-mail: arch.jvanderlinden@scarlet.be

Bladt BenoÎt
Franklin Rooseveltlaan 40 - 1800 Vilvoorde - Tel: 0475 27 08 05
E-mail: architecten@benoitbladt.be - Website: www.benoitbladt.be

Archi Inventa
Anjelierenlaan 42 - 1820 Steenokkerzeel - Tel: 02 253 87 77 - 0475 82 90 91 - Fax: 02 253 87 78
E-mail: archi.inventa@telenet.be - Website: www.archiinventa.be

Lenaerts Astrid
Gillijnsstraat 7b - 1820 Melsbroek - Tel: 02 725 46 93 - 0476 90 69 19 - Fax: 02 725 72 28
E-mail: astrid.lenaerts@skynet.be

Architectenbureau De Schouwer & Partners
Heerbaan 43 - 1840 Steenhuffel - Londerzeel - Tel: 052 30 58 45 - 0497 48 39 79 - Fax: 052 31 18 45
E-mail: bart.deschouwer@skynet.be

PVDW Architectenbureau
Steenhuffelstraat 103 - 1840 Malderen - Londerzeel - Tel: 052 31 11 31 - Fax: 052 31 14 60
E-mail: pvdw@telenet.be

Slachmuylders Leen
Molenstraat 57 - 1840 Londerzeel - Tel: 052 30 62 85 - Fax: 052 30 62 81
E-mail: liesbeth.slachmuylders@scarlet.be

Vanderstadt Hugo
Heerbaan 132 - 1840 Steenhuffel - Tel: 052 90 92 22

Doms Paul
Ter Tommen 4 - 1850 Grimbergen - Tel: 02 251 18 09 - 02 251 53 07 - Fax: 02 252 10 75
E-mail: p.doms@pandora.be

G&G-architecten
Prinsenstraat 26 - 1850 Grimbergen - Tel: 02 270 45 25 - Fax: 02 270 51 26
E-mail: info@gg-architecten.be - Website: www.gg-architecetn.be

Ideefiks bvb bvba
Borrestraat 2 - 1850 Grimbergen - Tel: 0496 54 01 72 - Fax: 02 251 26 55
E-mail: vyvermanburo@skynet.be

Colson Guy
Saslaan 1 - 1851 Humbeek - Tel: 02 270 55 01 - Fax: 02 270 55 01
E-mail: guy.colson@swing.be

Apro bvba - Robberechts Eric
Nieuwelaan 127/13 - 1853 Strombeek-Bever - Tel: 02 261 03 92 - Fax: 02 261 03 92
E-mail: eric.robberechts@apro.be - Website: www.apro.be

Debulpaep Freddy
Sint-Amandstraat 165 - 1853 Strombeek-bever - Tel: 02 267 80 35 - Fax: 02 267 49 08

Goossens Patrick
Nieuwelaan 127/13 - 1853 Strombeek-Bever - Tel: 02 306 93 19 - Fax: 02 306 72 11
E-mail: architects@apro.be - Website: www.apro.be

Copyright B-scene - Alle rechten voorbehouden © 2017 Disclaimer - Adverteren ?