Architecten Antwerpen: regio Mol

Architectenbureau Blockx
Peerdskerkhof 28 - 2400 Mol - Tel: 014 31 05 45 - Fax: 014 31 06 01
E-mail: peter.blockx3@telenet.be

architectenbureau Rousseau Joos bvba
Martelarenstraat 62/101 - 2400 Mol - Tel: 0475 42 18 02 - Fax: 014 32 03 15
E-mail: joos.rousseau@telenet.be

Architectenvennootschap Michel Hus
Hemelrijkstraat 126 - 2400 Mol - Tel: 0475 61 40 60
E-mail: michel.hus@skynet.be

Catalpa architectenbureau Bvba
Don Boscostraat 20 - 2400 Mol - Tel: 0032(0)14 31 79 55 - Fax: 0032(0)14 31 79 55
E-mail: jan.verbist@skynet.be

IR.Architect Liesbeth Simons
Rozenberg 62 - 2400 Mol - Tel: 0499 72 83 20 - Fax: 014 31 12 02
E-mail: liesbeth.simons@telenet.be

Reusen Sabine
Leopoldlaan 18 - 2400 Mol - Tel: 014 58 77 81 - Fax: 014 58 77 81
E-mail: sabine.reusen@telenet.be

Van Den Borne Johan
Reuselseweg 66 - 2400 Mol - Tel: 014 67 87 41 - 0475 71 89 22 - Fax: 014 67 26 42
E-mail: vandenborne_johan@hotmail.com

Architect Ursula Bloemmen
Hulstsestraat 73 - 2431 Laakdal - Tel: 014 84 14 91 - Fax: 014 84 14 91
E-mail: ursula.bloemmen@scarlet.be

arcHI-dee architecten
Dr. Vandeperrestraat 347 - 2440 Geel - Tel: 014 26 16 61 - Fax: 017 72 01 33
E-mail: architect.ivan.haagen@telenet.be - Website: www.arcHI-dee.com

Architectenbureau Ludo Wouters BVBA
Kievermont 106 - 2440 Geel - Tel: 014 58 11 79
E-mail: architect@ludowouters.be - Website: www.ludowouters.be

Architectenbureau Sels
Weidestraat 3 - 2440 Geel - Tel: 014 56 01 80 - Fax: 014 56 01 80
E-mail: info@anneliessels.be - Website: www.anneliessels.be

Architectenbureau Sledsens Luc bvba
Gasthuisstraat 32 - 2440 Geel - Tel: 014 58 36 07 - Fax: 014 58 68 50
E-mail: luc.sledsens@telenet.be

Baumans Bert
Kievermont 124 - 2440 Geel - Tel: 0477 94 00 42
E-mail: bert@bertbaumans.be - Website: www.bertbaumans.be

dbng I be
Nederlandlaan 19 - 2440 Geel - Tel: +32 14 59 12 30 - Fax: +32 14 32 49 00
E-mail: raf@dbng.be - Website: www.dbng.be

De Architectengroep bvba
Lebonstraat 86 - 2440 Geel - Tel: 014 59 26 00 - Fax: 014 59 17 55
E-mail: info@dearchitectengroep.be - Website: www.dearchitectengroep.be

Copyright B-scene - Alle rechten voorbehouden © 2017 Disclaimer - Adverteren ?